Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Krojovaná bábika – mužský detviansky kroj

49,00  vrátane DPH

Krojovaná bábika odetá v mužskom detvianskom kroji je skvelou voľbou na darček pre každú príležitosť. Vďaka svojim atraktívnym krivkám a kroju sa stáva veľmi obľúbeným suvenírom, čím postupne dobýva svet! Ak by zbierala pečiatky do cestovneho pasu, pýšila by sa reprezentovaním slovenského folklóru nielen v Európe, ale i za veľkou mlákou v USA, či Kanade. Poznajú ju aj na blízkom východe, pretože sa neraz dostala do rúk (ako upomienkový predmet) Košičanom, Prešovčanom, ale i mnohým ďalším Slovákom doma, či v zahraničí.

Krojovaná bábika – ženský detviansky kroj

49,00  vrátane DPH

Krojovaná bábika odetá v ženskom detvianskom kroji je skvelou voľbou na darček pre každú príležitosť. Vďaka svojim atraktívnym krivkám a kroju sa stáva veľmi obľúbeným suvenírom, čím postupne dobýva svet! Ak by zbierala pečiatky do cestovneho pasu, pýšila by sa reprezentovaním slovenského folklóru nielen v Európe, ale i za veľkou mlákou v USA, či Kanade. Poznajú ju aj na blízkom východe, pretože sa neraz dostala do rúk (ako upomienkový predmet) Košičanom, Prešovčanom, ale i mnohým ďalším Slovákom doma, či v zahraničí.

Krojovaná fľaša – mužský detviansky kroj

49,00  vrátane DPH

Krojovaná fľaša, v objeme 0,7L, odetá v mužskom detvianskom kroji je skvelou voľbou na darček pre každú príležitosť. Taká je, sťa by bola skutočným Detvancom – hrubý krk, mohutné väzy, masívne brucho a nohy ako buk. Ohybné vo vetre, no pevné pri koreni, aby dobre stála po toľkej pálenke. Po „vyprchaní“ obsahu, veríme, že zaujme čestné miesto na poličke a pri pohľade na ňu sa Vám vždy vyroja krásne spomienky. I keď možno, niekomu sa bude ťažšie spomínať. 🙂

Krojovaná fľaša – ženský detviansky kroj

49,00  vrátane DPH

Krojovaná fľaša, v objeme 0,7L, odetá v ženskom detvianskom kroji je skvelou voľbou na darček pre každú príležitosť. Taká je, sťa by bola skutočnou Detviankou – vyšívaná sukňa, naškrobené oplecko, kródľom previazané i kápku na hlave. A to čo vnútri seba skrýva, to nech si už oslávenec odkrýva. Po „vyprchaní“ obsahu, veríme, že zaujme čestné miesto na poličke a pri pohľade na ňu sa Vám vždy vyroja krásne spomienky. I keď možno, niekomu sa bude ťažšie spomínať. 🙂

Krojované bábiky – párik v detvianskom kroji

90,00  vrátane DPH

Krojované bábiky odeté v detvianskom kroji sú skvelou voľbou na darček pre každú príležitosť. Vďaka svojim atraktívnym krivkám a kroju sa stávajú veľmi obľúbeným suvenírom, čím postupne dobývajú svet! Ak by zbierali pečiatky do cestovneho pasu, pýšili by sa reprezentovaním slovenského folklóru nielen v Európe, ale i za veľkou mlákou v USA, či Kanade. Poznajú ju ich na blízkom východe, pretože sa neraz dostali do rúk (ako upomienkový predmet) Košičanom, Prešovčanom, ale i mnohým ďalším Slovákom doma, či v zahraničí.