Zobrazuje sa všetkych 5 výsledkov

Detvianska kabanica

190,00 

Akoby Detva obrov nemala!

Mať zrodila v poli syna, trávovú plachtu porozvíjala a kroj mu u nás vyšiť dala. To už Pán Sládkovič v básni nespomenul, ale tak je to. Čierny otvorený súkenný kabát zdobený vlnou, šitý na mieru, z dielne vyšívanieboráková z Detvy. Súkno sa nesmie prať, lepšie je ho zveriť do rúk odborníkom, na chemické čistenie.

Výšivka šitá srdcom!

Krojová košeľa pre novorodenca z oblasti Kokavy

39,00 

Akoby Detva obrov nemala!

Mať zrodila v poli syna, trávovú plachtu porozvíjala a kroj mu u nás vyšiť dala. To už Pán Sládkovič v básni nespomenul, ale tak je to. Krojová košeľa pre novorodenca z oblasti Kokavy šitá na mieru, z dielne vyšívanieboráková z Detvy.

Výšivka šitá srdcom!

Krojová košeľa pre novorodenca z oblasti Myjavy

39,00 

Akoby Detva obrov nemala!

Mať zrodila v poli syna, trávovú plachtu porozvíjala a kroj mu u nás vyšiť dala. To už Pán Sládkovič v básni nespomenul, ale tak je to. Krojová košeľa pre novorodenca z oblasti Myjavy šitá na mieru, z dielne vyšívanieboráková z Detvy.

Výšivka šitá srdcom!

Súkenné nohavice – rajtky

98,00 

Akoby Detva obrov nemala!

Mať zrodila v poli syna, trávovú plachtu porozvíjala a kroj mu u nás vyšiť dala. To už Pán Sládkovič v básni nespomenul, ale tak je to. Čierne / biele súkenné nohavice – horná časť široká, od kolien zúžené. Rajtky šité na mieru, z dielne vyšívanieboráková z Detvy. Súkno sa nesmie prať, lepšie je ho zveriť do rúk odborníkom, na chemické čistenie.

Výšivka šitá srdcom!

Súkenné nohavice – súkeniaky

85,00 

Akoby Detva obrov nemala!

Mať zrodila v poli syna, trávovú plachtu porozvíjala a kroj mu u nás vyšiť dala. To už Pán Sládkovič v básni nespomenul, ale tak je to. Súkenné nohavice – súkeniaky šité na mieru, z dielne vyšívanieboráková z Detvy. Súkno sa nesmie prať, lepšie je ho zveriť do rúk odborníkom, na chemické čistenie.

Výšivka šitá srdcom!